لوگو

قلیان فوری


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* جهت استفاده بیشتر از یک ساعت، هر قلیان اسپشیال 25 هزار تومان، عربی 15 هزار تومان و معمولی 10 هزار تومان دریافت میگردد. اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعت اضافه یک سری قلیان اضافی به همراه توتون و ذغال اضافی دریافت مینمایید.
* زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه میباشد.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09920210926


کد مطلب: 00004.html

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۳

خواص روغن فندق برای زیبایی

روغن فندق برای رفع چربی پوست کاربرد فراوانی دارد؛ این روغن، منافذ پوست را می بندد و ترشح روغن از پوست را تنظیم می‌کند و باعث تمیز و بدون چربی شدن پوست می‌شود.

قُل قُل:روغن فندق برای رفع چربی پوست کاربرد فراوانی دارد؛ این - قلیان فوری - روغن، منافذ پوست را می بندد و ترشح روغن از - قلیان فوری - پوست را تنظیم می‌کند و باعث تمیز و - قلیان فوری - بدون چربی شدن پوست می‌شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان ،این روغن به عنوان ماده کلیدی در صابون‌ها، لوسیون‌ها و روغن‌های حمام کاربرد دارد، برای درمان پوست چرب می‌توانید دو قاشق غذاخوری از این گیاه را به همراه یک قرص آسپیرین در نصف لیوان آب حل کنید و حرارت بدهید سپس بگذارید خنک شود و روی پوست قرار دهید.

مقدار ویتامین E و اسیدهای چرب موجود در فندق، - قلیان فوری - زیاد است و به تغذیه و آب رسانی پوست کمک می‌کند بنابراین مغزها مانند بهترین نرم کننده برای پوست عمل و به حفظ رطوبت و بافت پوست کمک می‌کنند. استفاده منظم از این ترکیب باعث تغذیه پوست می‌شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram