لوگو

الو قلیون قلهک


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* جهت استفاده بیشتر از یک ساعت، هر قلیان اسپشیال 25 هزار تومان، عربی 15 هزار تومان و معمولی 10 هزار تومان دریافت میگردد. اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعت اضافه یک سری قلیان اضافی به همراه توتون و ذغال اضافی دریافت مینمایید.
* زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه میباشد.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09920210926


کد مطلب: 00051.html

۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۳

با جوش‌های سرسیاه بینی چه کنیم!؟

یکی از مشکلاتی که معمولا بیشتر خانم‌ها درباره پوست صورت شان با آن مواجه هستند، جوش‌های سرسیاهی است که روی بینی‌شان ایجاد می‌شود.

سلامت - الو قلیون قلهک - نیوز:یکی از مشکلاتی که معمولا بیشتر خانم‌ها درباره پوست صورت شان با آن مواجه هستند، جوش‌های سرسیاهی است - الو قلیون قلهک - که روی بینی‌شان ایجاد می‌شود.

به گزارش قُل قُل به نقل از روزنامه خراسان ،ابتدا علت به وجود آمدن این جوش‌ها را بررسی می‌کنیم و در ادامه راهکارهایی برای از بین بردن و پیشگیری از به وجود آمدن آن ها پیشنهاد خواهیم کرد. علت به وجود آمدن جوش‌های - الو قلیون قلهک - سرسیاهساختار پوست به گونه‌ای است که در کنار یک فولیکول مو، غدد سباسه‌ای وجود دارد که چربی ترشح می‌کند، با ترشح این چربی و جمع شدن آن در منافذ، گرد و غبار هوا و سلول‌های مرده سطح پوست نیز با آن‌ها - الو قلیون قلهک - ترکیب و یک ماده سیاه رنگ به صورت جوش روی - الو قلیون قلهک - پوست ظاهر می‌‌شود.

اگر این جوش‌ها خارج نشود، تبدیل به جوش سرسفید و چرکی می شود و بعد از مدتی می‌ترکد. لازم است بدانید اگر از پوست صورت مراقبت نکنید و این جوش‌ها درمان نشود سبب گشاد شدن منافذ و به وجود آمدن حالت پوست - الو قلیون قلهک - پرتقالی در پوست می‌شود.

البته در بعضی مناطق مثل گونه‌ها و بینی این فرایند فقط به صورت جوش سرسیاه - الو قلیون قلهک - باقی می‌ماند. روش‌های پیشگیریبرای پیشگیری از ایجاد جوش‌های سرسیاه لازم است هر روز با یک محلول مناسب، پوست را تمیز کنید. شما می‌توانید از یک فوم شوینده یا ترکیب ژل‌های پاک کننده پوست استفاده کنید تا چربی‌ها را در خودش حل کند و سپس برای پاک شدن فوم شوینده و تنظیم ph پوست از محلول‌های تونر استفاده کنید.

همچنین اسکراب‌ها یا کرم‌های ساینده که پوست را تمیز می‌کنندو برای پیشگیری از ایجاد جوش‌های سرسیاه مناسب هستند. روش‌های درمانبرای از بین بردن جوش‌های سرسیاه می‌توانید از چسب‌های مخصوص بعد از شست و شوی صورت استفاده کنید و بعد از این که چند دقیقه چسب روی پوست شما - الو قلیون قلهک - باقی ماند آن را - الو قلیون قلهک - جدا کنید تا چربی‌ها و جوش‌ها همراه چسب جدا شود.راه حل دیگری که برای از بین بردن - الو قلیون قلهک - جوش های سرسیاه توصیه می‌شود پاک سازی صورت در مراکز مراقبت از پوست است که بهتر است به صورت دو هفته یک بار و بعد از مدتی با فاصله بیشتر و به صورت ماهانه انجام شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram