لوگو

الو قلیان


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* جهت استفاده بیشتر از یک ساعت، هر قلیان اسپشیال 25 هزار تومان، عربی 15 هزار تومان و معمولی 10 هزار تومان دریافت میگردد. اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعت اضافه یک سری قلیان اضافی به همراه توتون و ذغال اضافی دریافت مینمایید.
* زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه میباشد.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09920210926


کد مطلب: 00002.html

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۱

شامپو حاوی روغن آرگان، مو را پرپشت می کند؟

یک متخصص پوست و مو تاکید کرد: وجود برخی از روغن های گیاهی مثل روغن آرگان تاثیری بر رشد و ازدیاد مو نداشته و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.

قُل قُل: یک متخصص پوست و مو تاکید کرد: وجود برخی از روغن های گیاهی - الو قلیان - مثل روغن آرگان تاثیری بر رشد و ازدیاد مو - الو قلیان - نداشته و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سلامت آنلاین، دکتر فرهاد معین, متخصص پوست و مو گفت: این روغن هایی مانند روغن آرگان اثری روی پوست و مو ندارند و بیشتر برای نرم کردن مو استفاده می شوند، یعنی تنها موهای خشک را یک مقدار نرم می کند.


آیا براستی این روغن ها با توجه به قیمت بالای آنها در شامپو وجود دارد؟

این موضوع - الو قلیان - بیشتر تبلیغاتی است و مقدار اندکی - الو قلیان - از این روغن ها در شامپو موجود است، در حدی که قیمت شامپو را بالا ببرد.


چرا افراد به موهای خود روغن می زنند؟

معین در مورد آنچه که در گذشته مرسوم بوده و افراد به - الو قلیان - موهای خود روغن می زدند - الو قلیان - ،افزود : اگر روغن به ساقه مو زده شود برای جلوگیری از موخوره موثر است، اما در رشد مو تاثیری ندارد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram