لوگو

اجاره قلیان


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* جهت استفاده بیشتر از یک ساعت، هر قلیان اسپشیال 25 هزار تومان، عربی 15 هزار تومان و معمولی 10 هزار تومان دریافت میگردد. اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعت اضافه یک سری قلیان اضافی به همراه توتون و ذغال اضافی دریافت مینمایید.
* زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه میباشد.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09920210926


کد مطلب: 00012.html

۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۷

حداقل سن عمل زیبایی بینی

یک فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت، نسبت به عوارض جراحی زیبایی بینی در سنین پایین هشدار داد.

قُل قُل:یک فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت، نسبت به عوارض جراحی زیبایی بینی در سنین پایین هشدار داد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر،سید علیرضا مصباحی دبیر انجمن راینولوژی ایران، با اشاره به اهمیت سن افراد برای عمل زیبایی بینی، اظهار داشت: بر اساس مطالعات علمی، حداقل - اجاره قلیان - سن برای عمل زیبایی بینی دختران ۱۷.۵ سال و پسران ۱۸ سال است.


وی با انتقاد از انجام عمل زیبایی بینی در کشور برای دختران سنین ۱۳ تا ۱۵ سال، گفت: شاید در کوتاه مدت این نوع عمل ها باعث خوشحالی - اجاره قلیان - آنها شود، اما بعد از دو سال، عوارض جبران ناپذیری متوجه این قبیل افراد خواهد شد.


این فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت، با عنوان این مطلب که عمل زیبایی بینی در سنین بالا هیچ محدودیتی ندارد، افزود: البته جراح باید بداند که این نوع عمل در هر گروه سنی، تفاوت دارد و - اجاره قلیان - باید نسبت به آن آگاه باشد.


مصباحی به عوارض جراحی زیبایی بینی که غیر علمی انجام می شود، اشاره کرد و گفت: حادترین عارضه عمل های غیر استاندارد، در زیبایی صورت و عملکرد بینی نمایان می شود.


وی ادامه داد: از بین رفتن غضروف های بینی، پوست و - اجاره قلیان - ساختار بینی، منجر به نازیبایی صورت فرد می شود که بعضا به هیچ وجه قابل اصلاح و درست کردن نیستند.


مصباحی به مسائل تنفسی این افراد اشاره کرد و گفت: بعضا مشکلاتی برای تنفس فرد ایجاد می شود که قابل برطرف شدن نیست.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram